Üst

XTM IF CIC

 

XTM IF CIC P6; XTM Gümrüklerimiz, hem takdir hem de performansın keyfini çıkarabilmeniz için kulağınız için özel olarak üretilmiştir. Ultra gizli CIC’den tam kabuk ve farklı renklere kadar eksiksiz bir gümrük yelpazesi sunuyoruz. XTM Custom P6, küçük boyutunu korurken geniş bir işitme kaybı yelpazesini kapsar.


XTM IF CIC P8; XTM IF CIC kulakta neredeyse görünmezdir. Farklı boylardaki esnek Klik Kolları ile rahat ve güvenli bir şekilde giyilebilirler. Bu kulak içi cihazların büyük bir avantajı, ilk seanstan sonra evinize götürebilmeniz ve laboratuvardan özel yapım bir kabuk beklemek zorunda kalmamanızdır. XTM IF CIC, geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi gibi özellikleri sunar. IF muhafazasının şekli, doğal işitme kanalı geometrisini takip eder ve her kulağa uyar. Her şeyden önce sağduyu ve rahatlığı tercih eden ilk kez işitme cihazı kullananlar için ideal bir çözüm.


XTM IF CIC P12; IF muhafazasının şekli, doğal işitme kanalı geometrisini takip eder ve her kulağa uyar. Her şeyden önce sağduyu ve rahatlığı tercih eden ilk kez işitme cihazı kullananlar için ideal bir çözüm.