Üst

Kulak Arkası (RIC)

 

Mood G6; Evrensel işitme cihazı G6 teknolojisi ile işitme konforunda yeni bir standart belirliyoruz. 120'den fazla işitme durumuyla Mood G6, dahili hareket sensörü sayesinde her durumda otomatik olarak doğru ayarı sunar. Opsiyonel tamamen entegre telecoil seçeneği mevcuttur."


Mood Li-Ion G6; Üstün RIC cihaz Mood Li-Ion G6 ile en iyi işitme konforunu ve geçmiş modellerden %15 daha küçük gövde tasarımını bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda, bu muhteşem cihaz, 23 saate kadar çalışabilen güçlü ve çevre dostu lityum-ion pil teknolojisine sahiptir."


Rixx G5; Kulak arkasında nerdeyse görünmez, en küçük RIC cihazımız Rixx G5, küçük boyut ve gelişmiş fonksiyonelliğin ideal kombini. Dayanıklı tasarımı sayesinde işitme kaybı seviyeniz ne olursa olsun tüm seslerin tadını çıkarabilirsiniz. İlk defaişitme cihazı kullanacaklar için idealdir. Audio Service App ile uzaktan kontrol edilebilir.


Mood G5; Küçük boyut ve yüksek performansın ideal kombinasyonu Bu 312 RIC cihaz, Bluetooth® üzerinden iPhone ile doğrudan ses aktarımı yapar ve Smart Mic aracılığıyla çoğu Bluetooth® özellikli telefondan ses aktarımı yapmak oldukça kolaydır. Mood G5, boyut olarak ufak ancak özellikleri açısından oldukça gelişmiştir. Sahip olduğu aksesuar çeşitliliği kullanıcısına tam kontrol ve kullanabilirlik sağlar. Occlumatic özelliği, kullanıcıların kendi senini diğer seslerden ayrı olarak işler ve kullanıcılara kendi seslerini en iyi şekilde işitme imkanı sunar.


Mood Li-Ion G5; G5 teknolojisine sahip lityum-ion şarj edilebilir RIC Mood Li-Ion G5 şarj edilebilir RIC işitme cihazı pil değişimi gerektirmez. Mood Li-Ion G5 ileri işitme kayıpları için uygundur ve IP68 derecesi ile neme ve toza karşı dayanıklıdır. Occlumatic özelliği, kullanıcılara kendi seslerini en iyi şekilde işitme imkanı sunar.


Rixx G4; Küçük ve kullanışlı Rixx işitme cihazları, olağanüstü işitme konforu sağlayan birçok otomatik fonksiyonla donatılmıştır. Her işitme durumuna esnek bir şekilde uyum sağlar. İlk kez cihaz kullanacaklar için idealdir. Smart Key veya Audio Service App ile uzaktan kontrol edilebilir."