Üst

Rexton

 

TruCore Stellar Li 6 RIC; Stellar Li™’nin sahip olduğu lityum-ion pil enerjisi endüktif şarj teknolojisi kullanır. Böylece, pil değiştirmek tarihe karışabilir. Stellar Li işitme cihazlarını şarj ünitesine yerleştirdikten sonra dört saat içinde tam şarj edilmiş şekilde kullanıma hazır olacaktır.


İşitme cihazlarınız şarj ünitesinden çıkarıldığınfda otomatik olarak çalışmaya başlar. Daha da iyisi, Smart Connect Bluetooth bağlantısı kullansanız bile şarjı 24 saat boyunca yeter.


Stellar Li 6c RIC Özellikleri; Stellar Li Rexton’un TruCore™ teknolojisine sahiptir. Bu sayede, gürültülü çevrelerde daha rahat ve doğal bir işitme deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Buna gürültülü restoranlar, oditoyumlar, alışveriş merkezleri de dahil.TruCore Mosaic; Mozaik ™ M kulak arkasi (BTE) isitme cihazi simdi TruCore ™ teknolojisi ile donatildi! Mosaic diger BTE modellerimiz gibi çesitli modern teknolojik özelliklerle donatilmis olup genis seviyedeki isitme kayiplari için amplifikasyon çözümlerinin çok yönlü bir kombinasyonu sunmaktadir. Mosaic ile dogal bir ses deneyimi ve yüksek seviyedeki konforu bir arada yasarsiniz.


Mosaic™ işitme cihazları TruCore™ teknolojisi ile mevcut! Mosaic’ler ileri işitme kayıpları için amplifikasyon çözümleri ve modern teknolojik özelliklerin çeşitli kombinasyonlarını sunar. Mosaic ile doğal işitme deneyimine ve yüksek kullanım konforuna güvenebilirsiniz.


Mosaic S ve Mosaic M 6c BTE Özellikleri; Güçlü ve konforlu gövdeye sahip şarj edilebilir Mosaic S ve M 6c BTE neredeyse tüm kullanıcı ve dinleme ihtiyaçları için uygundur.TruCore inoX 6c; En küçük işitme cihazlarımız. Kişiye özel işitme cihazı üretme zahmeti yok, inoX kulak kanalında tamamen saklanır ve güvenilir ve konforlu bir kullanım sağlar.


inoX 6c Özellikleri: Küçük, konforlu ve tam donanımlıdır. InoX 6c CIC son derece kullanışlı ve sadedir.


TruCore Emerald 6c RIC; Emerald™ işitme cihazları TruCore ™ teknolojisi ile Emerald XS 6c ve Emerald S 6c modellerinde mevcuttur. Zengin özelliklerle dolu bu cihazlar ile daha doğal bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.


Bu küçük ve zarif işitme cihazı üst düzey teknoloji ile; Üç performans seviyesi, Altı program, Voice Ranger, Yankı Azaltıcı, Müzik Geliştirici, 10 A pil boyu, Tinnitus Fonksiyonu, Dayanıklı IP67, Ücretsiz uygulama ile cihaz ayarı, pil durumu görüntüleme ve daha fazlası


TruCore Sterling 6c Custom; Sterling rahat uygulama ve işitme deneyimi sunar. Sterling kulak içi işitme cihazları, işitme kaybı seviyeniz fark etmeksizin mükemmel çözümünüzdür.


MyCore Özellikleri: Küçük ve konforlu olmasının yanı sıra teknolojiyle dolu olan Sterling 6c ITE tüm kullanım tercihleri ve durumları için uygundur. .Üç performans seviyesi .Altı program .Voice Ranger .Yankı Azaltma .XPhone (Cross Phone) .Müzik Geliştirici .Tinnitus Fonksiyonu .Bluetooth® uyumlu .Rexton App uyumlu