Üst

Kulak İçi (ITE)

 

Sina G5; Küçük tasarım – üstün teknoloji En popüler kişiye özel model G5 teknolojisi ile birlikte. Sina G5, mükemmel dinleme konforu ve yüksek amplifikasyon gücü ile hoş bir ses deneyimi sağlar. 65 dB'e kadar kablosuz işlevsellik mümkündür. Binaural sinyal işlemleme gürültülü ortamlarda daha kolay dinleme sağlar. Audio Service App veya küçük boyuttaki uzaktan kumandası ile kullanıcılar ses, program ve diğer ayarları rahatlıkla kontrol edebilirler.


Icon G5; G5 özellikleriyle ultra küçük En küçük kişiye özel modelimiz, gizlilik ve iyi performansı bir arada sunar. Özel yapım gövdesi ve küçük bileşenleri ile maksimum gizlilik sağlar. Binaural sinyal işleme özelliği gürültülü çevrelerde daha rahat dinleme kalitesi sunar. Audio Service App veya küçük boyuttaki uzaktan kumandası ile kullanıcılar ses, program ve diğer ayarları rahatlıkla kontrol edebilirler.


Icon G4; Ultra-kompakt tasarım Audio Service'in en küçük kişiye özel modeli, mümkün olan en küçük cihazı isteyen kullanıcılar için ideal kozmetik çözümdür. DIC veya Mini-CIC olarak mevcuttur. Mini-CIC ile kablosuz işlevsellik mümkündür.


Sina G4; Zarif tasarım Bu işitme cihazı, mükemmel dinleme konforu ve yüksek amplifikasyon gücü ile hoş bir ses deneyimi sağlar. 65 dB'ye kadar kablosuz işlevsellik mümkündür. Binaural sinyal işleme, gürültülü ortamlarda daha kolay dinleme sağlar. Smart Key aksesuarı veya Audio Service App ile kullanıcılar ses düzeyini, programları ve daha fazlasını rahatlıkla kontrol edebilir."