Üst

XTM XP

 

XTM XP P8; XTM XP P8 ileri dereceden ileri dereceye kadar işitme kaybı olan kişiler için ideal çözümdür: En çok ihtiyaç duyanlara daha fazla konuşmayı anlama, ses kalitesi ve kullanım rahatlığı sunarlar. Geri besleme önleme ve gürültü yönetimi gibi gelişmiş teknoloji ile XTM XP P8, kullanıcıların dünyalarıyla bağlantıda kalmaları için ihtiyaç duydukları işlevleri ve güçlendirmeyi sağlar.


XTM XP P12; Ekstra amplifikasyona ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanmıştır. XP, düşük güç tüketimine sahip uzun ömürlü bir pil ve ileri düzeyde işitme kayıplarını tedavi etmek için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sunar. Telefon bobini, ses akışı ve kullanışlı aksesuarlar, kullanıcı için en üst düzeyde esneklik sağlar.


XTM XP P6; XTM XP P6, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için ideal çözümdür: En çok ihtiyaç duyanlara daha fazla konuşmayı anlama, ses kalitesi ve kullanım rahatlığı sunarlar. Geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi gibi gelişmiş teknoloji ile XTM XP P6, kullanıcıların dünyalarıyla bağlantıda kalmaları için ihtiyaç duydukları işlevleri ve güçlendirmeyi sağlar.