Üst

XTM P

 

XTM P P12; Orta ila şiddetli işitme kaybı için P işitme cihazları. Kullanım kolaylığı için bir basmalı anahtara sahiptir. Çok kanallı işitme cihazlarının piyasaya sürülmesi, özellikle genel sesi basitçe yükselten tek kanallı ‘filtreler’ ile karşılaştırıldığında, kullanıcıların duyduğu sesin kalitesini ve işitilebilirliğini büyük ölçüde iyileştirdi. Artık A&M P12 işitme cihazları, daha da yüksek çözünürlüklü ses ve daha hassas kontrol sağlamak için bunu daha da geliştiren 24 kanallı sıkıştırma teknolojisine sahiptir.


XTM P P6; Çok geniş bir işitme kaybı kapsamına sahip olan XTM P P6, istediğiniz seçeneklerle ihtiyacınız olan güce sahiptir. Muhafaza tasarımları onu sağlam ve güçlü bir işitme cihazı yapar. XTM P P6 ayrıca geri bildirim önleme, gürültü yönetimi teknolojisine sahiptir ve her durum için ihtiyacınız olan çözümü sunar.


XTM P P8; Çok geniş bir işitme kaybı kapsamına sahip olan XTM P P8, istediğiniz seçeneklerle ihtiyacınız olan güce sahiptir. Muhafaza tasarımları onu sağlam ve güçlü bir işitme cihazı yapar. XTM P P8 ayrıca geri bildirim önleme, gürültü yönetimi teknolojisine sahiptir ve her durum için ihtiyacınız olan çözümü sunar.