Üst

XTM Custom

 

XTM Custom P12; Çok çeşitli özelleştirilebilir modeller, kullanıcılara sonsuz esneklik sağlamaya yardımcı olur. Custom işitme cihazları, mükemmel dinleme konforu ve yüksek amplifikasyon gücü ile hoş bir ses deneyimi sağlar. 65 dB’ye kadar kablosuz işlevsellik mümkündür. Binaural sinyal işlemeli P12, gürültülü ortamlarda daha kolay dinleme sağlar. CIC, ITC ve ITE formları mevcuttur.


XTM Custom P8; XTM Custom, hem takdir hem de performansın keyfini çıkarabilmeniz için kulağınıza özel olarak üretilmiştir. Ultra gizli CIC’den farklı renkler ile geniş bir yelpaze sunuyoruz. XTM Custom, küçük boyutunu korurken güçlü bir işitme deneyimi sağlar. En son teknoloji ve tasarımla bu işitme cihazları, takdir ve takma rahatlığı, olağanüstü dinleme memnuniyeti ve gelişmiş konuşma anlayışı sağlar.


XTM Custom P6; XTM Custom, hem takdir hem de performansın keyfini çıkarabilmeniz için kulağınıza özel olarak üretilmiştir. Ultra gizli CIC’den farklı renkler ile geniş bir yelpaze sunuyoruz. XTM Custom, küçük boyutunu korurken güçlü bir işitme deneyimi sağlar. En son teknoloji ve tasarımla bu işitme cihazları, takdir ve takma rahatlığı, olağanüstü dinleme memnuniyeti ve gelişmiş konuşma anlayışı sağlar.