Üst

Kulak Arkası (BTE)

 

HP Li-Ion G6; İleri işitme kayıpları için yüksek güç Ekstra amplifikasyona ihtiyacı olan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Düşük güç tüketimine sahip uzun ömürlü Lityum iyon bataryaya sahiptir. Çok ileri işitme kayıplarını tedavi etmek için ihtiyaç duyulan esnekliği sunar. Direkt ses aktarımı ve kullanışlı aksesuarlar kullanıcılara kullanım rahatlığı sağlar. Aynı zamanda, Audio Service App ile uzaktan kontrol edilebilir.


DUO G5; Her kulağa uygun, güvenilir BTE DUO G5, küçük boyut ve uzun pil ömrünün ideal kombinasyonudur. 63 dB'ye kadar çıkan kazanç seviyesi ile DUO G5 ileri işitme kayıpları için uygundur. 13 boy pil ve düşük güç tüketimi ile uzun kullanım ömrü sunar. iPhone, TV ve diğer Bluetooth® özellikli cihazlara doğrudan bağlanabilir. Occlumatic özelliği, kullanıcının kendi sesini diğer seslerden farklı işleyerek kullanıcılara kendi seslerini deneyimleme fırsatı sunar.


P G5; Güçlü BTE P G5, ekstra amplifikasyon ihtiyacı olan kullanıcılar için mükemmel tercihtir. P G5, düşük güç tüketimine sahip uzun ömürlü bir pile ve ileri işitme kaybını tedavi etmek için ihtiyaç duyduğunuz esnekliğe sahiptir. Smart Mic ve Smart Transmitter 2,4 ile iPhone, TV ve diğer Bluetooth® özellikli cihazlara doğrudan bağlanabilir. Occlumatic özelliği, kullanıcının kendi sesini diğer seslerden farklı işleyerek kullanıcılara kendi seslerini deneyimleme fırsatı sunar.


XS G4; Zarif BTE XS kulak arkası işitme cihazları özellikle cihaz gizliliğine önem veren kullanıcılar için idealdir. XS, open-fitting için uygundur. Bu işitme cihazı Bu işitme cihazı, hafif ile orta dereceli işitme kaybı için iyi bir çözümdür.


DUO G4; Evrensel uygulama DUO işitme cihazları, çeşitli derecelerde işitme kaybı için uygundur ve birçok özelliği ile kullanıcıların bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere geniş bir yelpaze sunarlar.


P G4; İleri işitme kayıpları için ideal Audio Service'in P model işitme cihazları ileri işitme kayıpları için uygundur. Rocker switch'e sahip P işitme cihazlarının kullanımı oldukça kolaydır.